we make
bottling easy.

Plnič lahví

řada PEPA

Univerzální, hygienický, spolehlivý a snadno ovladatelný.

Náš plnič lahví PEPA je vysoce přizpůsobitelný podle požadavků zákazníka, včetně neobvyklého počtu plnicích ventilů. Tyto plniče mohou být navrženy tak, aby bylo možné plnit více velikostí jednoho typu obalu, nebo dokonce více typů obalů na jednom stroji s krátkými časy potřebnými pro přechod. 

Plniče jsou navrženy s důrazem na vysoké hygienické standardy – všechny vnitřní části přicházející do styku s nápojem lze dokonale propláchnout v okruhu CIP. Lahve (pouze skleněné) lze před plněním evakuovat (jednou nebo dvakrát). To pomáhá udržovat co nejnižší hladinu kyslíku v lahvi. Je to vhodné zejména při plnění piva.

Výsledkem mnohaletého vývoje, správné volby materiálů a vysoce kvalitních komponent je velmi spolehlivá a na údržbu nenáročná konstrukce těchto strojů. Stroj se velmi snadno ovládá, jelikož je vybaven automatickým řídicím systémem SIEMENS s dotykovou obrazovkou. Výkon stroje lze plynule regulovat díky frekvenčnímu měniči. Stroj je rovněž vybaven bezpečnostním krytováním s automatickým zastavením stroje při otevření krytu.

render filling machine

Rozsahy výkonu

500-600 lah/h

3000-18 000 lah/h

Dostupné verze

  • plnič lahví – nezávislý plnič
  • monoblok – plnič se zavíračkou v jednom bloku
  • triblok – vyplachovačka, plnič a zavíračka v jednom bloku
  • superblok – vyplachovačka, plnič, zavíračka a etiketovačka v jednom bloku
  • blok – vyplachovačka, plnič a dvě (nebo více) různých zavíracích jednotek v jednom bloku