we make
bottling easy.

Služby

Konstrukce a vývoj

Náš tým projektových manažerů a konstruktérů používající moderní kreslicí a 3D konstrukční nástroje pro Vás navrhne novou plnící linku pro lahve či plechovky na zakázku dle Vašich požadavků a přání. Za 25 let v oboru jsme ještě nevyrobili dva identické plnicí stroje, vše je navrženo přesně dle požadavků zákazníka.

Výroba, kompletace, testování

Naše výrobky máme ve svých rukou od hutních polotovarů až po kompletní fungující linku opouštějící naši továrnu. Používáme kvalitní materiály vhodné pro potravinářství, které zpracováváme a obrábíme léty ověřenými postupy, což zajišťuje vysokou odolnost a spolehlivost všech součástí našich strojů. Po sestavení každého stroje důkladně otestujme jeho funkčnost a až poté ho odesíláme zákazníkovi.

Doprava a uvedení do provozu

Naše zařízení montujeme a uvádíme do provozu na místě u zákazníka buď formou plné dodavatelské montáže, nebo formou šéfmontáže ve spolupráci s montážní skupinou zákazníka a uvedení do provozu pod dohledem našich techniků. Naši technici také provedou školení obsluhy stroje ohledně jeho obsluhování, údržby a rutinních oprav a výměn náhradních dílů, čímž se minimalizují budoucí provozní náklady.

Záruka, servis, náhradní díly

Pro námi dodané stroje a linky standardně poskytujeme záruku po dobu 12 měsíců od uvedení do provozu. Po vzájemné dohodě mohou být ve smlouvě sjednány jiné podmínky dle přání zákazníka.

Poskytujeme také kompletní záruční a pozáruční servis pro námi dodané stroje, který je prováděn našimi techniky, nebo techniky našich subdodavatelů. Dle našich zkušeností však není přítomnost našich techniků nutná po dlouhou dobu od uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.

Základní sada náhradních dílu doporučených pro spolehlivý provoz je součástí dodávky stroje. V případě potřeby si zákazník může objednat požadované náhradní díly dle katalogu náhradních dílů dodaného se strojem. Je také možné správnou volbu náhradního dílu konzultovat po telefonu nebo emailem s našimi techniky, aby nedošlo k jeho nesprávné identifikaci. Ve většině případů jsme schopni díly odeslat ve velmi krátkém čase. I přesto však zákazníkům doporučujeme z hlediska minimalizace doby odstavení linky objednávku náhradních dílů v předstihu před hlavní sezónou v množství na základě zkušeností z předchozích let.

Máte zájem? Neváhejte nás kontaktovat!